سايان تدبير نيکسان

درباره ما

مديران مجموعه ی ساينيک از سال1377 کار خود را باتوسعه اپليکشن هاي تحت ويندوز مانند فارسي يار، نقشه يار، کاداستر و... پايه گذاري کردند و در سال 1393 با تیمی کامل و متخصص فعاليت خود را در حوزه پروژه هاي مبتني بر وب آغاز نمودند. پس از آن با به کارگيري تکنولوژي هاي روز دنيا در زمينه هاي مختلف و شرکت در رویدادهای معتبر در طول سالیان گذشته و اجرای تعداد زیادی پروژه های اجرایی در حوزه هاي تحت وب ، GIS و سامانه هاي فرآيند ساز توانسته است جایگاه مناسبی در میان سازمان ها و ارگان های بخش خصوصی و دولتی داشته باشد. مجموعه ساينيک با گردآوری، کاوش و استخراج ، طبقه بندی ، تحلیل داده ها و در نهايت طراحي و توسعه نرم افزارهاي سازماني به مدیران سازمان ها کمک می کند تا بهره وری و سوددهی سازمان خود را افزایش دهند.

ما تمام تلاشمان را می کنیم تا در سایه ی الطاف الهی گامی هر چند کوچک ولی اساسی در راستای رشد و اعتلای اقتصاد کشور و به دنبال آن عزت هموطنان عزیز برداریم که این امر فقط با یاری تک تک شما گرامیان که حامیان ما هستید اتفاق خواهد افتاد .

GIS دستاورد هاي ما در حوزه

درفرآیند تولید نرم افزار زمانی داشتن اطلاعات به صورت مجتمع مزیت بسیار بالایی محسوب میشد.بعد از گذشت زمان و انبوه اطلاعات جدا از هم و تقریباً بی معنی شرکت های توسعه دهنده نرم افزار را برآن کرد که در پی یافتن راهی برای نمایش معنی دار این اطلاعات به کاربر باشند. در این مسیر اطلاعات جغرافیایی می توانست در برخی از پروژه های مبتنی بر مکان به کاربر این امکان را دهد که اطلاعات را به صورت کاملاً روشن روی نقشه ها ببیند. پس از این برهه مفهومی به نام GIS بیش از بیش به گوش اهالی حوزه IT برخورد کرد. GIS این امکان را به کاربران می دهد که اطلاعات توصیفی خود را با اطلاعات جغرافیایی تلفیق کرده و معنی بهتری به هردوی آنها بدهند. یعنی اینکه صرف دیدن نقشه شاید کمکی به کاربر نکند و حتی اطلاعات در اختیار کاربر نیز نمیتواند کلیه خواسته های اورا برطرف کند. بنابراین هر دوی این اطلاعات در کنار هم می توانند راه گشای بسیاری از پروژه های عمرانی، IT ، شهرسازی، تأسیسات و غیره باشد.

شرکت ساینیک با بهره گیری از تکنولوژی های نوین و متخصصین این حوزه توانسته در راه اندازی سیستم های WEB GIS گامهای اساسی برداشته و سیستم بسیار بیشرفته ای را طراحی نماید.در سیستم ایجاد شده قابلیت های گوناگونی وجود دارد از قبیل :

  • ارتباط با فایل های shape
  • ارتباط با انواع Geo DB ها
  • امکان بارگزاری فایل ها درون DB و خروجی گرفتن داده ها به صورت فایل shape
  • نمایش انواع لایه های Rastery و Vectory در نقشه
  • نمایش لایه های سرمدهای معتبر دنیا به عنوان نقشه های پایه (Google street map _Google sattelite)
  • امکان ایجاد لایه ها در نرم افزار به صورت پویا و امکان فیلتر نمودن داده های توصیفی و نمایش نتایج روی نقشه
  • امکان ارتباط نقشه با سایر موجودیت های نرم افزار
  • و...


مشتريان ما

سازمان نظام مهندسي ساختمان
سازمان نظام مهندسي معدن
سازمان دارايي
سيستم برنامه ريزي بودجه
سيستم مديريت املاک و مستغلات صحن امام شهر تهران
شهرداري و دستگاه هاي برقرار کننده انشعابات شهري