شرکت سایان تدبیر نیکسان

مديران مجموعه ی ساينيک از سال1377 کار خود را باتوسعه اپليکشن هاي تحت ويندوز مانند فارسي يار، نقشه يار، کاداستر و… پايه گذاري کردند و در سال 1393 با تیمی کامل و متخصص فعاليت خود را در حوزه پروژه هاي مبتني بر وب آغاز نمودند. پس از آن با به کارگيري تکنولوژي هاي روز دنيا در زمينه هاي مختلف و شرکت در رویدادهای معتبر در طول سالیان گذشته و اجرای تعداد زیادی پروژه های اجرایی در حوزه هاي تحت وب ، GIS و سامانه هاي فرآيند ساز توانسته است جایگاه مناسبی در میان سازمان ها و ارگان های بخش خصوصی و دولتی داشته باشد. مجموعه ساينيک با گردآوری، کاوش و استخراج ، طبقه بندی ، تحلیل داده ها و در نهايت طراحي و توسعه نرم افزارهاي سازماني به مدیران سازمان ها کمک می کند تا بهره وری و سوددهی سازمان خود را افزایش دهند.

ما تمام تلاشمان را می کنیم تا در سایه ی الطاف الهی گامی هر چند کوچک ولی اساسی در راستای رشد و اعتلای اقتصاد کشور و به دنبال آن عزت هموطنان عزیز برداریم که این امر فقط با یاری تک تک شما گرامیان که حامیان ما هستید اتفاق خواهد افتاد.

دستاورد هاي ما در حوزه GIS

درفرآیند تولید نرم افزار زمانی داشتن اطلاعات به صورت مجتمع مزیت بسیار بالایی محسوب میشد.بعد از گذشت زمان و انبوه اطلاعات جدا از هم و تقریباً بی معنی شرکت های توسعه دهنده نرم افزار را برآن کرد که در پی یافتن راهی برای نمایش معنی دار این اطلاعات به کاربر باشند. در این مسیر اطلاعات جغرافیایی می توانست در برخی از پروژه های مبتنی بر مکان به کاربر این امکان را دهد که اطلاعات را به صورت کاملاً روشن روی نقشه ها ببیند. پس از این برهه مفهومی به نام GIS بیش از بیش به گوش اهالی حوزه IT برخورد کرد. GIS این امکان را به کاربران می دهد که اطلاعات توصیفی خود را با اطلاعات جغرافیایی تلفیق کرده و معنی بهتری به هردوی آنها بدهند. یعنی اینکه صرف دیدن نقشه شاید کمکی به کاربر نکند و حتی اطلاعات در اختیار کاربر نیز نمیتواند کلیه خواسته های اورا برطرف کند. بنابراین هر دوی این اطلاعات در کنار هم می توانند راه گشای بسیاری از پروژه های عمرانی، IT ، شهرسازی، تأسیسات و غیره باشد.

مشتریان ما